Woda ma zbawczy wpływ na nasz organizm a toaleta w wannie zyskała na nowym znaczeniu

Wanna to nie wyłącznie urządzenie sanitarne, w którym dbamy o higienę ciała i psychiki. To sfera, w której możemy zaczerpnąć chęci do dalszego działania po trudnym i męczącym dniu. To miejsce kojarzy nam się z kąpielami relaksacyjnymi. Odpoczywając z przymkniętymi oczami w przyjemnie ciepłej wodzie, ożywiony węch, dzięki dodanym do kąpieli olejkom, przenosi nas w inny krainę.

dodatkowe wiadomości
Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Nad błękitne morze, do krainy otulonej zapachem lawendy czy na piaszczyste plaże słonecznej Bułgarii. Czego chcieć więcej? W związku z tym, łazienka to coraz częściej salon do kąpieli, w której pragniemy wyczarować ala salon SPA . A wanna (ciekawa treść tutaj) wolno stojąca, okazale podkreśli szczególny nastrój łazienki, jednocząc romantyzm z nowoczesnością. Pielęgnacyjnych walorów właściwości kąpieli nie da się wyolbrzymić, zwłaszcza z dodatkiem naturalnych i znanych od tysięcy lat składników kosmetycznych, takich jak miód albo olejek migdałowy. Dolewane do kąpieli odwary z ziół, mogą posiadać właściwości nawilżające, odżywcze, zmniejszać cellulit. Aż się prosi, by pośrodku takiego salonu zamontować śliczną wannę. Poza tym, że będziemy mieli do niej dostęp z każdej strony, to z pewnością otrzymamy spektakularny efekt wzrokowy oraz niebywałe wrażenie luksusu.

wanna
Autor: PR Solutions
Źródło: PR Solutions
Eleganckie sklepy wnętrzarskie kuszą coraz to ciekawszymi wzorami. Producenci wyprzedzają się w zbudzaniu zachwytu i pochwyceniu konsumentów. Mobilizują własne siły na bezustannym rozwoju w dziedzinie innowacyjnych metodologii, nakreślając w swoich stylizacjach rożne oczekiwania dzisiejszego ziemianina. W obecnym świecie każda wanna jest inna, wszystkie są oryginalne. Jedne kuszą konstrukcją, pozostałe wielkością a jeszcze inne zbawienną funkcją hydromasażu. Wanna może być zamiennikiem przepychu w każdym domu. Ażeby tak się stało, należy dokonać rozważnego zakupu.

About the Author

admin