Posts Tagged: wnętrz

Sposoby modyfikacji wystroju mieszkania z wykorzystaniem tekstyliów

Wprowadzenie do pomieszczenia barwnych tkanin to doskonały sposób na aranżacyjną monotonię. Monochromatyczny salon bądź pastelowa sypialnia zyskują na atrakcyjności, jeżeli ozdobimy je poduszkami, narzutami i kocami o wyrazistych barwach, niebanalnych deseniach i różnorodnych fakturach.
wnetrza-ze-smakiem.pl
Autor: rosmary
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy się też pokusić o zastosowanie wzorzystego materiału w roli tapety i wykleić nim odcinek ściany, jaki chcemy zaakcentować niebanalnym dekorem.

Posadzka w najwyższym standardzie nie tylko wewnątrz.

W obecnych realiach, coraz więcej ludzi może pozwolić sobie na postawienie swojego domu. Zarabiamy coraz lepsze pieniądze, kraj się bogaci. Jeśli stoisz przed tego typu inwestycją, powinieneś uważnie przemyśleć Produkty, które chcesz zastosować we własnej, nowej siedzibie.

Dom w stylu folklorystycznym, czyli które elementy zastosować, by nieco ożywić charakter naszego domu

Styl folklorystyczny wyróżnia się mnogością barw i wzorów – z tego też powodu jest często wykorzystywany po to, aby nieco ożywić wnętrze szarego i ponurego domu. Wzory sugerowane ludową sztuką sprawią, że stanie się ono bardziej radosne, co z pewnością znajdzie odbicie w nastroju mieszkających w nim osób. Jakie akcesoria opłaca się zastosować, żeby wnętrze naszego domu zyskało bardziej radosny wyraz?

Fototapety w aranżacji wnętrz, czyli jak uatrakcyjnić mieszkanie

Generalny remont mieszkania nie jest jedyną możliwością zmiany wystroju. Bywa i tak, że tylko jedno z pomieszczeń w domu wygląda nie za atrakcyjnie, albo – że nie mamy czasu na odrestaurowanie wszystkich wnętrz. Jak w prosty sposób nadać nowego wizerunku wnętrzom?