Posts Tagged: wnętrz

Posadzka w najwyższym standardzie nie tylko wewnątrz.

W dzisiejszych realiach, znacznie więcej osób może pozwolić sobie na wybudowanie własnego domu. Zarabiamy coraz lepsze pieniądze, państwo się bogaci. Jeśli stoisz przed tego rodzaju inwestycją, powinieneś dokładnie przemyśleć materiały, które chcesz użyć w swojej, nowej siedzibie.

Dom w stylu folklorystycznym, czyli które elementy zastosować, by nieco ożywić charakter naszego domu

Styl folk cechuje się wielością barw i wzorów – właśnie dlatego jest często wykorzystywany po to, aby trochę ożywić wnętrze ponurego i szarego domu. Motywy inspirowane sztuką ludową sprawią, że będzie ono wyglądać na bardziej radosne, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w samopoczuciu znajdujących się w nim ludzi. Jakie akcesoria warto zastosować, by wnętrze naszego domu miało bardziej radosny charakter?

Fototapety w aranżacji wnętrz, czyli jak uatrakcyjnić mieszkanie

Kompleksowy remont mieszkania nie jest jedyną możliwością zmiany wystroju. Bywa i tak, że tylko jedno z pomieszczeń w domu wygląda nie za atrakcyjnie, albo – że nie mamy czasu na odrestaurowanie wszystkich wnętrz. Jak w prosty sposób nadać odmienić ich wygląd?

Sposoby modyfikacji wystroju mieszkania z wykorzystaniem tekstyliów

Wprowadzenie do pomieszczenia barwnych tkanin to doskonały sposób na aranżacyjną monotonię. Monochromatyczny salon bądź pastelowa sypialnia zyskują na atrakcyjności, jeżeli ozdobimy je poduszkami, narzutami i kocami o wyrazistych barwach, niebanalnych deseniach i różnorodnych fakturach.
wnetrza-ze-smakiem.pl
Autor: rosmary
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy się też pokusić o zastosowanie wzorzystego materiału w roli tapety i wykleić nim odcinek ściany, jaki chcemy zaakcentować niebanalnym dekorem.