Wanny marki Cersanit – ich odmiany, wielkości oraz przedział cenowy na stronie producenta

marka Cersanit jest w Polsce bardzo popularną marką, która to jak dobrze wiemy jest ukierunkowana na artykuły związane z wyposażeniem oraz ozdobą naszych łazienek. Wśród najbardziej popularnych rzeczy, które są sprzedawane poprzez tą konkretną firmę, są wanny.

Można zakupić je zarówno normalnie w sklepie stacjonarnym, jak również Internetowym. Chociaż mało która osoba tak naprawdę o tym myśli, wanny istnieje możliwość również zakupić na stronie samego wytwórcy. Na owej stronie, dostaniemy naszą wannę bezpośrednio z wnętrza najważniejszego magazynu, a więc zwykle o wiele szybciej, aniżeli normalnie.
Komandor
Autor: Junkers
Nasz całkiem nowy temat, a więc wanny Cersanit, są to wanny ukazujące się w kilku odmianach, które to wszystkie znajdziemy na stronie wspomnianego we wstępie producenta. Wanny prostokątne, asymetryczne, czy też symetryczne – nie w ogóle ważne które to wybierzemy, każde z nich posiada dokładnie te same podkategorie, które to są ich linią odmian. Są to dokładnie odmiany: Basic, Solution i Design. Wanny prostokątne występują w Rozmiarach do 200 cm długości, wymiarowo do 100 centymetrów, a ich kwota może wynieść góra tysiąc sto złotówek (co oczywiste biorąc pod uwagę dokładnie wszystkie 3 odmiany). Wanny typu asymetrycznego zaś na wspomnianej stronie naszej marki można wybrać pod względem jej długości (do dwustu cm), oraz ceny, która to wynosi również do tysiąca stu złotych. Nasz ostatni rodzaj czyli wanna symetryczna, ma dosłownie te same długości co te dwie pozostałe, jednak przedział cenowy jest trochę większy, albowiem sięga nie tysiąca stu złotych, tylko 1200 złotych.

Warto po dodawać, że w dziale „Wanny” na tej konkretnej stronie, odnajdziemy też podkategorię: Obudowy / Panele, w której istnieje parę rodzajów kolekcji, a które kwotowo wychodzą do 700 złotych.

About the Author

admin