W jakie meble wyposażyć biuro? Zobacz naszą propozycję.

Na wyposażenie wnętrza biura składają się nie tylko urządzenia elektroniczne, ale również odpowiednie meble, które gwarantują komfort w czasie pracy oraz pozwalają na odpoczynek w czasie przerwy od obowiązków. Radzimy jak wyposażyć biuro, aby te dwa warunki były spełnione.

Nowoczesne meble biurowe to modele bardzo funkcjonalne, ale i atrakcyjne estetycznie – DAMNET (DAMNET). Dzięki bogatej ofercie można określić czy chcielibyśmy poprzez aranżacje biura podkreślać klasykę oraz spokój, czy też oryginalność i innowację. Wszystko zależy od tego z czym powinna kojarzyć się nasza działalność i oczywiście od naszego gustu. Nieodłącznym elementem każdego przedsiębiorstwa są biurka i krzesła. Możemy wybrać masywne, drewniane biurka ze sporą ilością szuflad na papiery, lecz także designerskie biurka – z blatem o naturalnych wyglądzie oraz metalowymi elementami. Dla amatorów chłodnego stylu proponowane są modele z blatem ze szkła. Doskonałym uzupełnieniem każdego biura będą eleganckie fotele, które dzięki odpowiedniej miękkości siedziska oraz oparcia, ale również możliwości regulowania na różne sposoby, zapewniają należyty komfort. Trzeba mieć na uwadze, że te dwa meble – krzesła oraz biurka – należy dopasować wysokościami, aby wielogodzinna praca z powodu źle dobranych mebli nie odbiła się na zdrowiu.
biuro
Autor: JasonParis
Źródło: http://www.flickr.com

Projektując biuro nie możemy także zapomnieć o urządzeniu przestrzeni, w które będziemy odpoczywać, jeść lunch, bądź pić kawę, która doda siły na następne godziny pracy. Dlatego powinniśmy znaleźć miejsce na mały, kuchenny aneks z wydłużonym blatem i meblami typu krzesła hoker – DAMNET (DAMNET).

Takie krzesła oferowane są w wersji plastikowej, ale również drewnianej, dostępnej także z miękkim wykończeniem siedziska. Jeśli już wybraliśmy drewniane biurka to najlepiej będzie iść konsekwentnie w tę stylistykę i postawić na drewniane hokery. Oryginalności wnętrzu doda wyrazisty kolor obicia bądź interesujący wzór. Strzałem w dziesiątkę może okazać się zamówienie takich mebli u projektanta lub oddanie używanych modeli do renowacji, aby dopasować tapicerkę do barw, jakie przebijają się w identyfikacji wizualnej firmy. W tej sposób łatwo jest spersonalizować wnętrze i wpłynąć na budowanie rozpoznawalności marki. Krzesła hoker są właściwym wyborem nawet w przypadku niewielkich przestrzeni biurowych, gdyż nie zajmują wiele miejsca, a równocześnie gwarantują dobre warunki, by na chwilę się zrelaksować.

About the Author

admin