W jaki sposób urządzić niedużą toaletę?

aranżacja niewielkiej toalety w funkcjonalny oraz ergonomiczny sposób, bez rezygnacji z wszelakich udogodnień może być dużym wyzwaniem. Jest wiele sposobów, przy użyciu których niewielka toaleta sprawiać będzie wrażenie obszernej a równocześnie nie zabraknie w niej niezbędnego wyposażenia.

ceny
Autor: Mastercook
kuchenka
Autor: Jaga
Poniżej rozwiązania, które wspaniale sprawdzą się w toaletach o małym metrażu. Dwa w jednym – wanna + natrysk. Doskonała opcja, kiedy nie można sobie pozwolić na wygospodarowanie powierzchni dla dwóch toalet w mieszkaniu, a chcemy posiadać i jedno jak też drugie. Dzięki takiemu podejściu, w jednej niewielkiej umywalni mamy do dyspozycji rozmaite opcje kąpieli zostawiając przy tym dość dużo miejsca dla drugiego wyposażenia. Współcześnie na rynku są dostępne różne typy wanien prysznicowych i na pewno do każdego rodzaju toalety odnajdziemy coś stosownego.
bateria umywalkowa cersanit
Autor: Raquel Gálvez
Źródło: http://www.flickr.com

Właściwe meble łazienkowe. Nie powinno być ich za dużo, lecz tyle aby skryć niezbędne drobnostki. Im mniej kosmetyków oraz drobnych rzeczy na widoku, tym toaleta bardziej przestronna jak też uporządkowana. Świetnym rozwiązaniem jest np. umieszczenie przestronnych szuflad na kremy, grzebienie do włosów oraz suszarkę bezpośrednio pod umywalką. Umywalka powinna być niewielka. W sprzedaży są małe umywalki do których świetnie pasuje bateria umywalkowa Cersanit. Świetnym pomysłem będzie także „niewidoczna” szafka za zwierciadłem czy też półeczka nad zabudową stelaża WC.

Powstały w ten sposób schowek na ręczniki bądź papier toaletowy możesz sprytnie ukryć, obudowując podtynkowy stelaż WC tym samym materiałem, z jakiego zrobione zostały fronty szafek.

About the Author

admin