Technologia ledowa jako idealne połączenie ergonomii z estetyką. Krótkie omówienie wybranych rodzai tego oświetlenia

Oświetlenie LED jest współcześnie naprawdę popularne. Właściciele nowego typu żarówek w dosyć prosty sposób są w stanie sporo zaoszczędzić, ponieważ płacą niższe opłaty za prąd. A wytwórcy troszczą się też o to, by tego typu lampy były dostępne w wielu różnych modelach.

mieszkanie
Autor: Lukasz Dunikowski
Źródło: http://www.flickr.com
Lampka biurkowa LED doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Uczniom przyda się podczas odrabiania zadań, z kolei opiekunowie wykorzystają ją wieczorem, gdy zechcą przejrzeć miejscową gazetę. Lampka biurkowa LED stanie się ozdobą domowego wnętrza, jeśli tylko zostanie właściwie dobrana. Do niekonwencjonalnie urządzonych pokoi doskonale będą pasowały designerskie modele, natomiast klasycznie prezentujące się lampki sprawdzą się w mieszkaniach tradycjonalistów.
Pokolenie dziadków zapewne w jakimś stopniu kojarzy świetlówki z latami PRL-u, gdy dość często wykorzystywano wspomnianą formę oświetlenia (LEDisON.com.pl). Tymczasem teraz nadal korzysta się z podłużnych żarówek, lecz znacznie zmieniła się technologia ich produkcji. Nowoczesna świetlówka LED jest o wiele bardziej energooszczędna, aniżeli jej poprzedniczka. Takie oświetlenie idealnie sprawdza się w obiektach przemysłowych, choć korzystają z niego także osoby indywidualne. Należy przy okazji zauważyć, że świetlówka LED wcale nie musi świecić białym światłem – w sprzedaży można dostać takie typy lamp, które emitują barwne światło.

mieszkanie
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Technologia ledowa ma mnóstwo zwolenników, a liczba zadowolonych klientów cały czas rośnie – http://ledison.com.pl/pl/c/Lampki-biurkowe-Led/20/. Funkcjonalność tego typu oświetlenia, jak również troska o jakość czy estetykę wykonania konkretnego produktu sprawiły, że tak posiadacze prywatnych domów, jak i dyrektorzy stojący na czele firm produkcyjnych coraz częściej kupują energooszczędne lampy.

About the Author

admin