Posts Tagged: styl

Z klasą umebluj własny przedpokój

Przedpokój bywa naszą wizytówką. Warto urządzić go więc z klasą i funkcjonalnie.
Przedpokój jest miejscem, do którego codziennie wchodzi kilka osób. W żadnym razie nie powinien być on więc zaśmiecony różnymi parami obuwia i pozostałymi drobiazgami.

W wystroju wnętrz coraz częściej wykorzystuje się kombinację drewna i białej farby

Architektura wnętrz jest dyscypliną niezmiernie obszerną i postępującą razem z nowatorskimi trendami, które raz za razem się przekształcają. Każdy detal ma tu znaczenie i oddziałuje na całość aranżacji. Coraz nagminniej w wielu mieszkaniach można dojrzeć urządzenie w konkretnym stylu, który pokazuje w pewien sposób charakter mieszkańców.

Idealne lampy dla twojego domu

Oświetlenie bywa bardzo ważną kwestią. Pełni zarówno funkcję praktyczną, jak estetyczną. Z tego powodu tak istotny jest wybór właściwego oświetlenia.
Istnieje sporo typów lamp oraz żyrandoli.

Jak urządzić pokój dla nastolatka?

Urządzając pokój dla młodego człowieka musimy wziąć pod uwagę kilka istotnych zasad, tak, by nasze dorastające dziecko czuło się w własnej przestrzeni niczym rybka w wodzie.
Świat młodego człowieka jest bowiem strefą ściśle prywatną, rządzącą się swymi prawami.

Dodatki do domu, które szybko powiększą dostępną przestrzeń

Obecnie posiadacze małych przestrzeni mieszkalnych nie są skazani na ekonomiczny wystrój, na rynku dostępnych jest sporo niedrogich rozwiązań, które pozwalają na efektowne wykończenie niedużej powierzchni jednocześnie ją zwiększając.
Doskonałym przykładem tego rodzaju dopełnień są fototapety powiększające przestrzeń.

Fototapety 3d – całkiem nowy wymiar aranżacji mieszkań

Mamy szczęście, iż żyjemy w czasach, które oferują nam niesłychanie proste, niesłychanie szybkie a także niezmiernie efektowne rozwiązania praktycznie w każdej dziedzinie życia.
Także gdy mówimy o aranżacji pomieszczeń.