Posts Tagged: projektant

Na jakie źródła światła w mieszkaniu najlepiej się zdecydować? Oto parę wskazówek.

Jeśli właśnie stałeś się właścicielem wojego domu, przed Tobą bez wątpliwości najfajniejsza część całego procesu wprowadzania się – urządzanie nowego domu. Oczywiście urządzanie nowego mieszkania często potrafi przyprawić o niezły zawrót głowy – szczególnie gdy zajmujemy się tym po raz pierwszy i nie mamy specjalnego pojęcia, jak się za to zabrać – jednak z drugiej strony bez wątpliwości potrafi być także niesamowitą frajdą i dać ogromną satysfakcję z nieźle wykonanego zadania. Niektórzy tak mocno lubią adrenalinę towarzyszącą wykańczaniu nowego domu, że dość często decydują się również na przeprowadzanie remontu, w czasie którego na przykład wymieniają wszystkie dodatki. Dzięki tego rodzaju zabiegom można zmienić swoje mieszkanie nie do poznania niemalże w kilka dni!

Urządzanie pomieszczeń w wyjątkowym stylu.

W jaki sposób urządzić swoje pomieszczenia, by były wspaniałe i przyciągały uwagę naszych gości? Takie pytanie czasem powoduje mnóstwo trudności i nie wszyscy wiedzą, co zrobić, by osiągnąć zamierzony efekt. Często próbujemy samodzielnie dokonywać zakupów i wybierać odpowiednie ozdoby, jednak zazwyczaj największym problemem jest to, że nie potrafimy wszystkiego połączyć w odpowiedni sposób. Gdy już nawet damy radę wybrać odpowiednie meble, zwykle dobieramy do tego ozdoby, które całkiem nie odpowiadają i dlatego cały wynik jest dość marny.

Jesienne zmiany – metamorfoza salonu dobrym pomysłem

Twój salon wymaga remontu i zastanawiasz się kiedy go rozpocząć? Nie powinieneś czekać do wiosny. Zmiana aranżacji pomieszczenia może być doskonałym sposobem na pozbycie się jesiennej chandry.