Pomocne akcesoria kuchenne

Czego potrzebuje nowoczesna, funkcjonalna kuchnia? Przestronnych szafek, do których można łatwo sięgnąć po towary, płynnie otwieranych frontów, układów organizacji szuflad. Jeśli chodzi o składowanie wyrobów, w kuchni najistotniejszą funkcję spełnia spiżarnia.

Obecnie nie oznacza to niezbędności rozporządzania osobnym pomieszczeniem. Wyjściem będą wysokie albo niskie cargo w meblach kuchennych. Jest to system półek wykonanych np. ze stali chromowanej w formie tzw. „koszyków” razem ze stelażem. Po wysunięciu szafki, użytkownik ma dojście do towarów na każdych półkach. Spiżarnia kuchenna zapewnia wygodne przechowywanie nie tylko zapasów jadła, ale też naczyń a także sprzętów kuchennych.
nowoczesna kuchnia
Autor: Mary Madigan
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo ważne w kuchni są naczynia . Naczynia Emile Henry to astronomiczny wybór foremek do pieczenia , patelni ceramicznych „cocotte”, czy wywodzących się z Maroka specyficznych garnków tagine. Henry Emile to także naczynia stołowe a także rustykalne artykuły kuchenne. Uzupełnieniem jest nowa linia zestawów prezentowych dla wszystkich miłośników gotowania oraz dobrego jedzenia. Proces produkcji oraz wypalanie w temperaturze 1150 stopni C powodują, iż wyroby tej firmy nie mają sobie równych, są wytrzymałe na uderzenia jak też odporne na gwałtowne zmiany temperatury (bezpośrednio po wyjęciu naczynia z zamrażarki można je wstawić do nagrzanego pieca). Większa część naczyń Emile Henry wytwarza się ręcznie. Każdy jeden okaz jest szczególny a także opatrzony od spodu inicjałami pracownika, który go wyprodukował. Kontrolę wyrobów także wykonuje się ręcznie.

Wszelakie składniki używane do wytwórczości naczyń Henry Emile są naturalne. Dotyczy to tak samej gliny, jak i surowców wykończeniowych. Naczynia owe nie zawierają ołowiu.
Warto nadmienić też o jeszcze jednej sprawie – segregacja śmieci. Na rynku akcesoriów kuchennych decosalon.pl możemy kupić sortowniki instalowane do korpusu lub dna szafki. I tak na dla przykładu mamy do dyspozycji kosze określone do zagospodarowania stref podzlewakowych. Są one uchylane bezuchwytowo przez delikatne naciśnięcie frontu dłonią bądź też za pomocą specjalnego pedału. Niektóre kubły wysuwają się same po otwarciu frontu. Współcześnie kubły na śmieci mogą być wyposażone w rozmaitej wielkości zasobniki na odmienny rodzaj odpadków.

About the Author

admin