Organizacja garderoby – praktyczne wskazówki

Wiosna jest to czas porządków w domku. Radzimy jak zaprowadzić ład w garderobie, jak poprawnie układać kreacje.
Garderoba sama w sobie jest tym fragmentem wyposażenia mieszkań, jaki pozwala zaprowadzić porządek wśród przechowywanych rzeczy.

Jednakże, ażeby szafa spełniała jak najlepiej swe funkcje, my powinniśmy jej w tym dopomóc. W jaki sposób to zrobić? Sprawdź nasze rady tyczące się porządkowania szafy! Podpowiadamy jak zabrać się za porządkowanie garderoby, w jaki sposób układać ubrania na półkach, ażeby wnętrze garderoby było wygodne oraz estetyczne. Perfekcyjna szafa winna być dostosowana do przechowywania każdej części odzieży, nie zapominając o butach czy bibelotach każdej autentycznej damy. Jednak, ażeby nasza szafa spełniała swoje funkcje jak najlepiej, my musimy pamiętać o pewnych regułach związanych z jej porządkowaniem.
wieszaki do garderoby
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Antyczne meble
Autor: astique
Źródło: http://www.flickr.com/photos/astique/2170785009/sizes/o/
Etap 1: pozbądź się niekoniecznych rzeczy, odzień, bądź obuwia z których nie korzystasz. Każda kobieta zna uczucie, gdy staje przed swoją szafą i pomimo potężnego asortymentu ubrań, nie ma się w co ubrać. To oznacza tylko jedno – twoja szafa pełna jest ciuchów, których dawno nie nosiłaś, nie wkładasz i na pewno już nie włożysz. W takiej sytuacji pozostaje nam jedynie jedno – pozbądź się nieużywanych odzień bez zbędnych sentymentów. Nienoszone ciuchy zajmują mnóstwo przestrzeni w szafie, zaś przekładanie ich w tą i z powrotem kosztuje sporo energii. Etap 2 w porządkowaniu garderoby: to wdrażanie ulepszeń, które pozwolą na zrobienie i utrzymanie ładu w szafie. W twojej garderobie panuje ciągły bezład? Kup wieszaki do garderoby.

Odzienia, jakie używamy jedynie sezonowo powinny być zlokalizowane troszkę wyżej oraz głębiej w garderobie, najlepiej przykładowo w próżniowych workach. Rzeczy, które używamy częściej powinniśmy mieć na wyciągnięcie ręki, zaraz po otwarciu garderoby.

About the Author

admin