Oczekiwanie na cud narodzin, to dla niejednej mamy niezwykły okres, którym pragnie się cieszyć z najbliższymi

Ciąża to wyjątkowy okres. Przecież kobieta ma pod sercem niewiarygodny skarb – nowe życie. Jest szczęśliwa i cała po prostu promienieje. Pragnie cieszyć się tym okresem wraz z rodziną.

ciekawe wnętrze
Autor: 假日農夫趴趴照
Źródło: http://www.flickr.com
kuchnia
Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Meble z kolekcji Oleo
Autor: Klose
Źródło: Klose
W okresie ciąży każda kobieta troszczy się o swoje zdrowie, gdyż troszczy się już nie tylko o siebie, ale także o małą istotkę, którą nosi pod sercem. W owym czasie też zaczyna zamawiać różne rzeczy dla dzidziusia, które będą potrzebne, kiedy przyjdzie na świat. Kolekcjonowanie tak zwanej wyprawki jest czasami trudne, ponieważ okazuje się nagle (zobacz kliknij po szczegóły), że tak malutka istotka potrzebuje dużej liczby przeróżnych rzeczy. Koniecznością są rzecz jasna ciuszki, pieluszki i butelki, ale to tylko początek listy. Niezbędne będzie też łóżeczko oraz przewijak dziecięcy. To pomoże uniknąć nam schylania się nad łóżkiem, aby wymienić maluszkowi pieluszkę. A że robi się to szalenie często, to nasze plecy będą nam bardzo wdzięczne. Dzięki temu, że przewijak dziecięcy bywa ustawiony na odpowiednim poziomie, wygodnie będziemy w stanie ubrać nasze dziecko. Materiał, którym jest obłożony nie wsiąka wilgoci, czy też zapachów. Takie przewijaki coraz częściej są również montowane w toaletach w kawiarenkach oraz na lotniskach, aby zapewnić komfort mamie, która nie musi niepokoić się już, gdzie przewinie dziecko.

Ten gest zauważalnie pokazuje, że zmienia się w naszym kraju pogląd na matki, ponieważ nikt już nie dziwi się, że młodzi rodzice biorą kruszynkę ze sobą na kolację lub na wczasy.

About the Author

admin