O czym nie zapominać urządzając toaletę publiczną? Co jest najistotniejsze? O jakiego rodzaju wyposażeniu nie powinniśmy zapominać?

Czasami jest tak, iż musimy skorzystać z ogólnodostępnej toalety. Choćbyśmy nie chcieli, gdyż nie przepadamy za tego typu miejscami, niekiedy jest to nieuchronne.

wyposażenie toalet publicznych
Autor: George Rex
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele z takich miejsc straszy tym, jak wygląda, jakie zapachy (www) tam panują, lecz na szczęście i tak generalnie pojawia się wygoda korzystania z tego rodzaju miejsc, a wielki wpływ ma tu świadomość, czemu to tak istotne.

Liczne instytucje mają swoje toalety publiczne, których stan świadczy o tym, jak się o nią dba. Nikt przecież nie chce, ażeby z tego względu wpływały skargi, bo jak staramy się na pozostałych, niby ważniejszych obszarach, to dlaczego nie działać i tu bardziej sprawnie, żeby korzystający z toalety mieli świadomość, że wszystko jest w porządku. Najistotniejsza jest oczywiście higiena oraz czystość takiego miejsca, lecz równie istotne jest wyposażenie toalet publicznych.
trend
Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Od tego jest zależne, jak w tego rodzaju toalecie będziemy się czuć, czy będziemy czuć dyskomfort, czy wręcz przeciwnie – nie odczujemy jakiegoś zgrzytu, będziemy zachwyceni tym, jak ktoś potrafi zadbać o to miejsce. Jakiego typu wyposażenie powinno być w toalecie, ażebyśmy mogli powiedzieć, że oto rzeczywiście ktoś troszczy się o to miejsce? Na pewno są to podajniki do papieru, suszarki do rąk, odświeżacze do powietrza, poręczne dla niepełnosprawnych, owadobójcze lampy, dozowniki do mydła jak i nakładki sedesowe.

Oczywiście nie jest to pełna lista, lecz pokazuje jakiś kierunek, do jakiego warto zmierzać, aby toaleta była rzeczywiście przyjaznym miejscem, w którym jest czysto i funkcjonalnie. To da się zrobić, nie potrzeba do tego cudów a wyłącznie odpowiedniego planu.

About the Author

admin