Posts Tagged: miejsca

Nareszcie jesteś posiadaczem swojego domu z ogródkiem

Po latach życia w bloku doceniasz ten wygodę i z ochotą rozmyślasz już dziś, jak zaaranżować własny ogród, by letnią porą mieć sposobność tam spokojnie wypoczywać.
Wyczekiwałeś na tę chwilę niezwykle długo, z tego powodu z takim wyprzedzeniem i zapałem już obecnie zaczynasz obmyślać, jak zaaranżować swój ogród, by ciepłą porą posiadał już idealne miejsce do odpoczynku.

Czym łazienki publiczne różnią się od łazienek domowych, jakie będzie ich podstawowe wyposażenie.

Łazienki w publicznych czy handlowych obiektach znacząco mogą się różnić od tych w mieszkaniach. Tak naprawdę są one sprowadzone do roli ubikacji, ponieważ przeważnie nie będzie w nich ani wanny ani prysznica. Jest za to trochę więcej pisuarów i kabin, czasami nawet po kilkanaście. Wynika to z faktu, że w obiektach tego typu przeważnie znajduje się dużo ludzi i jeśli kabin byłoby zbyt mało to mogłoby się w pewnym momencie zrobić nieco ciasno i zaczęły by się ustawiać kolejki. Kabiny są z reguły rozdzielane lekkimi ściankami, mającymi zapewnić odpowiedni poziom intymności i dyskrecji, lecz nie zajmującymi zbyt dużej powierzchni.