Posts Tagged: miejsca

Nareszcie jesteś posiadaczem swojego domu z ogródkiem

Po długim okresie życia w bloku doceniasz ten luksus i z chęcią myślisz już teraz, w jaki sposób zaaranżować własny ogród, by wiosną już móc tam spokojnie wypoczywać.
Wyczekiwałeś na tę chwilę bardzo długo, z tej przyczyny z takim wyprzedzeniem i oddaniem już dziś zaczynasz obmyślać, jak zaaranżować własny ogród, by na wiosnę posiadał już doskonałe miejsce do odprężenia się.

Czym łazienki publiczne różnią się od łazienek domowych, jakie będzie ich podstawowe wyposażenie.

Łazienki w obiektach publicznych czy handlowych znacznie mogą się różnić od tych w domu. W praktyce są one sprowadzone do funkcji WC, ponieważ najczęściej nie ma w nich pryszniców i wanien. Jest za to więcej kabin i pisuarów, niekiedy nawet więcej niż dwadzieścia. Wynika to z faktu, że w takich obiektach najczęściej przebywa dużo ludzi i jeżeli byłyby tylko dwie kabiny to mogłoby się w pewnym momencie zrobić trochę ciasno i zaczęły by się ustawiać kolejki. Kabiny są z reguły oddzielone od siebie lekkimi ściankami, mającymi zagwarantować odpowiedni poziom intymności i dyskrecji, lecz nie zajmującymi zbyt dużej powierzchni.