Meble firmy Elmar – doskonałe do wnętrza każdego typu salonu

„Elmar” to wytwórca mebli przeznaczonych do salonu, który działa na państwowym rynku już od przeszło 1989 roku – co wyłącznie świadczy o tym, iż owa firma dba o każdy szczegół swoich mebli oraz dba o to, byśmy my – klienci – mogli cieszyć się z możliwości posiadaniu ich wytworów przez bardzo dużo lat.

meble elmar
Autor: GO Holiday
Źródło: http://www.flickr.com
Pośród asortymentu marki Elmar odnajdziemy dosłownie wszystko co jest potrzebne do wnętrza salonu, po rozdzielane na dodatek na różne kolekcje.
Obecnie kolekcji mebli firmy Elmar istnieje dokładnie 3 i są to kolekcje, które maja nazwy: Valetta, Bravo a także Impresja. Każda z tych kolekcji charakteryzuje się zupełnie czymś innym. Pierwsza – Valetta – jest w pełni klasycznym przykładem Kolorystyki rodzaju dąb San Remo razem z bielą płyty typu MDF; Druga – Bravo – jest idealnym przykładem piękna oraz elegancji koloru Wenge, oraz 3. Impresja – jest to połączenie koloru Havana wraz z czernią płyty typu MDF. Jak widać meble Elmar mogą nadawać się do przeróżnych pomieszczeń – szczególnie jeżeli patrzymy właśnie na ich kolory, albowiem każda spośród tych trzech kolekcji przedstawia całkowicie inny styl oraz przeróżne stopnie „przyciemnienia” mebli. Dobrze jest mieć również świadomość, co dokładnie wchodzi w skład owych mebli – każda z konkretnych kolekcji posiada przede wszystkim dokładnie te same podstawy co każda linia mebli do salonu, czyli wynajdziemy w nich takie „wytwory” jak choćby: komody, półki, stoły, szafki typu RTV, czy też witryny.

Warto jednak dodać, że spośród tych 3 kolekcji, 2 posiadają też elementy, które to ma tylko konkretna linia mebli. Pośród kolekcji Valetta, może to być chociażby bieliźniarka, podczas kiedy w kolekcji Impresja po wyróżniać możemy kilka elementów, takiego typu jak choćby: lustro, toaletka, oraz pufy.

About the Author

admin