Posts Tagged: materiał

Dywanik – a więc, elemencik wystroju, który to może kosztować od kilku złotych, po ponad setki tysiaków

Na pewno już od najbardziej młodych lat pamiętasz zabawy na podłodze, wylegiwanie się na niej, czy nawet i SPAnie po „ciężkim” dzionku pełniutkim śmiechu. Co oczywiste zawsze byliśmy nadzorowani poprzez rodziców, którzy – bądźmy całkiem szczerzy – przenigdy nie pozwoliliby naszym osobom tyle na niej przesiadywać, gdyby była „goła”, nie posiadając żadnej osłony przed ciągnącym od samej podłogi zimnem.

Sposoby modyfikacji wystroju mieszkania z wykorzystaniem tekstyliów

Wprowadzenie do wnętrza barwnych tkanin to fantastyczny sposób na aranżacyjną nudę. Każdy salon czy sypialnia zyskuje na atrakcyjności, jeśli udekorujemy je poduszkami, narzutami i kocami o wyrazistych barwach, ciekawych deseniach oraz rozmaitych fakturach.
wnetrza-ze-smakiem.pl
Autor: rosmary
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby lubiące wnętrzarskie eksperymenty mogą się też pokusić o zastosowanie materiału w roli tapety oraz wykleić nim fragment ściany, który chcemy zaznaczyć interesującym dekorem.

Parę metod na wspaniała podłogę w naszym domu

Kiedy wykańczamy swoje wymarzone, świeżo kupione mieszkanie, pragniemy żeby prezentowało się ono idealnie w taki sam sposób jak sobie rozplanowaliśmy. Spędzamy wiele godzin nad wyborem materiałów, przemyśleniem wystroju wnętrza i wyborem wszystkich akcesoriów.

Co może ponadto uprzyjemniać okres spędzany na bardzo wygodnych meblach?

Nabywane przez nas meble muszą cechować się elegancją i wygórowaną jakością wykonania. Pragniemy przecież radować się z nich przez jak najdłuższy okres. Nie pragniemy przy tym przepłacać za nabywany towar, z tego też powodu dobrze jest zainteresować się produktami renomowanych krajowych producentów.