Mała, ale schludna łazienka – jak ją wyposażyć?

Właściciele łazienek, szczególnie tych o niewielkim metrażu, nierzadko borykają się z problemem zagracających wnętrze kosmetyków. Korzystając z przestrzeni, musimy przecież mieć łatwy dostęp do kosmetyków, by ich odszukiwanie nie zabierało nam cennego czasu, zwłaszcza kiedy spieszymy się do pracy. Zatem jak urządzić łazienkę, by oprócz standardowych elementów wyposażenia było w niej również miejsce przeznaczone do przechowywania rozmaitych akcesoriów?

stykówka - dom
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
dom - panorama
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
fotogram - dom
Autor: Pedro Ribeiro Simões
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiedź na to prozaiczne, aczkolwiek nurtujące wiele osób pytanie, nie jest nie jest tak oczywista jak może się wydawać. Zastanówmy się zatem nad uniwersalnymi oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, które pozytywnie wpłyną na poprawę funkcjonalności oraz estetykę wnętrza. Najwłaściwszym miejscem na organizację kącika do schowania akcesoriów łazienkowych wydaje się szafka pod umywalkę albo wąski słupek, wyposażone w dodatkowe, pojemne, wysuwane kosze oraz odpowiednio szerokie półki na ręczniki. Niekorzystnego wrażenia chaosu w pomieszczeniu pozwolą uniknąć zabudowane meble, w których zmieścimy wszystkie akcesoria. Jeżeli nie jesteśmy pewni, które rozwiązanie będzie pasowało do danego pomieszczenia warto skorzystać z usług projektanta. Jeżeli chodzi o projektowanie łazienek Katowice, Łódź, Wrocław, Warszawa czy pozostałe duże miasta na pewno nie zawiodą nas w tej sytuacji, albowiem we wskazanych lokalizacjach firm oferujących tego typu usługi odnajdziemy mnóstwo. Zobacz: tokahome.pl.

Jeżeli chodzi projekty wnętrz Katowice oraz inne wymienione lokalizacje gwarantują bogatą dostępność firm, które pomogą nam urządzić nie tylko łazienkę, lecz też pozostałe pomieszczenia, tak by całość była komfortowa i spójna stylistycznie. Cena projektu uzależniona jest najczęściej od wielkości powierzchni i podawana jest w formie stawki za metr kwadratowy. Kiedy zdecydujemy się na projektowanie łazienek Katowice z całą pewnością zadowolą nas atrakcyjną ofertą, gdyż w tym właśnie mieście znajdziemy dobrych specjalistów, którzy projektują wnętrza nawet od ok. 30-50 zł za 1m2. Zanim wybierzemy konkretną firmę, warto poszukać inspiracji – http://tokahome.pl/pl/lazienka/. Jeżeli chcemy odnaleźć projekty wnętrz Katowice to miasto, w jakim funkcjonuje wiele biur ze stronami internetowymi i obszernymi galeriami, dzięki czemu możemy dowiedzieć się na przykład czy styl konkretnego projektanta odpowiada naszym wymaganiom.

About the Author

admin