Komfortowo i z pomysłem, czyli w jaki sposób urządzić małych rozmiarów mieszkanie

Łatwo jest wejść w skórę architekta wnętrz, gdy urządzamy sporych rozmiarów mieszkanie. Prawdziwy problem zaczyna się na małym metrażu. Jednakże, jak się okazuje, nawet najmniejszą powierzchnię można urządzić przytulnie, na czasie, a dodatkowo – w pełni użytecznie.

ekspert
Autor: Bydgoskie Meble
Źródło: Bydgoskie Meble
Każdy z nas marzy o wielkiej przestrzeni, którą można zapełnić według własnych wizji. Jednakże, przeważnie brakuje nam metrażu. Nie ma co załamywać rąk. Współcześni designerzy zadbali także o tego rodzaju klientów. Narożnik Amber może być na to najwłaściwszym dowodem. Zamiast zostawiać pusty kąt, można go pomysłowo zagospodarować. Sprawdźmy jakie będzie przeznaczenie danej przestrzeni i dokonajmy mądrego wyboru. Jeśli jesteśmy zmuszeni połączyć salon z miejscem dla gości, to bez wątpienia narożnik Amber okaże się perfekcyjnym rozwiązaniem. Wolna przestrzeń zapewni swobodny przepływ energii, a co za tym idzie – zagwarantuje wszechobecne uczucie relaksu i spokoju. Co ciekawe nawet całkiem małe mieszkanie może skutecznie odgrywać swoje funkcje, i nie musi zostać przeładowane meblami, aczkolwiek ważne jest, aby zostało właściwie przemyślane.

Niezwykła wartość kryje się w słowach, że jak sobie zaścielisz, w taki sposób się wyśpisz.

Wie o tym każdy, kto miał styczność z dekorowaniem wnętrza. Co potwierdzają specjaliści – pomimo szerokiej właściwie dostępności mebli, sukces tkwi w niuansach oraz inteligentnym rozplanowaniu.

About the Author

admin