Każdy chce, aby jego lokum było miłe oraz żeby wszyscy czuli się w nim dobrze

Gdy przenosimy się do nowego mieszkania, chcemy je urządzić w taki sposób, żeby odzwierciedlało nasze gusta. Wyśmienitym pomysłem wydają się być przepiękne obrazy albo fototapety na ścianach.

salon
Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
kominek
Autor: bnpositive
Źródło: http://www.flickr.com
nowoczesne biuro
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Podkreślą one design domu.

Obrazy trzyczęściowe wydają się być w ostatnich latach szalenie modne – więcej info na demur.pl (więcej info na demur.pl). W bardzo atrakcyjny sposób możemy pokazać prawie wszystko. Miłośnicy kwiatów znajdą mnóstwo kompozycji z przepięknymi bukietami. Jeżeli chcemy na ścianie powiesić jakiś romantyczny pejzaż, to mamy możliwość kupić zdjęcie jeziora z pomostem albo krajobraz majestatycznych gór z malutkim, samotnym kościołem na łące. Nierzadko części mogą wisieć w przeróżnej kombinacji (równo w linii lub nieregularnie) i wybór jest nasza. Do pokoju nastolatka możemy wybrać obraz z autem albo jego ukochanym zespołem sportowym.
Jeżeli pragniemy, aby cała ściana została zajęta przez pewien motyw, to warto podumać o fototapecie. Wracają one do naszych domów i znowu wydają się być modne, tak jak to było 20 lat temu. Pejzaże, które możemy sobie kupić na fototapecie zapierają często oddech. Mogą to być pejzaże, mosty lub zamki. Jeżeli marzą nam się fototapety pałac będzie się na nich przepięknie prezentował – fototapety pałac (fototapety pałac). Częstym motywem są francuskie pałace z ich przepięknymi i zadbanymi ogrodami.

Siedząc na kanapie i popijając gorącą czekoladę możemy spoglądać na ten pałac i przedstawiać sobie, że żyjemy w XVIII wieku i biegamy po jego krużgankach w balowych kreacjach. Takie marzenia odprężają – i to tylko przy pomocy fototapety.

About the Author

admin