Jeżeli zależy ci na tym, by zmienić wymowę domu albo mieszkania, nie zwlekaj i już dziś kup fototapety!

Deszcz jednostajnie stuka o szyby, barwne liście spadają z drzew – taka „perspektywa” fantastycznie sprawdza się w książkach, ale w tak zwanym „realu” bywa różnie.

fototapety mapa świata
Autor: Carissa Rogers
Źródło: http://www.flickr.com
wilgoć
Autor: Schüco
Źródło: Schüco
Wszak jesień przynosi nam w podarunku prócz kasztanów, wiązanki złotych liści również melancholię. Rodzi się więc pytanie: jak nie dać się przygnębieniu? – polecam Demural (polecam Demural).
portret - mieszkanie
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Ile osób, tyle „narzędzi”. Zamiast jednak kupować kolejne pudełko lodów i fundować sobie nadprogramowe kilogramy, lepiej zastanowić się nad oświeżeniem domu. Wcale nie musi to być generalny remont. Często kilka niewielkich przeróbek wystarczy ażeby całkowiecie zmienić oblicze naszego wnętrza. Fototapety na wymiar to niewątpliwie fantastyczna inwestycja, która okaże się zbawienna w skutkach. pomieszczenia zyskają nowy „look”, a my polepszymy sobie nastrój. W dzisiejszych czasach najgorętszym „hitem” są fototapety mapa świata. Czemu? Przyczyn jest przynajmniej kilka. To świetne rozwiązanie jeżeli pragniesz stworzyć nietuzinkową aranżację. Kolorowa wizualizacja rozwija kreatywność i skłania do myślenia a także podróżowania, poznawania różnych „zakamarków” kuli ziemskiej – tutaj fototapety z mapami świata (tutaj fototapety z mapami świata).

Wystarczy odrobina fantazji, aby w jednej chwili przenieść się do słonecznej Toskanii, romantycznego Paryża, roztańczonej Barcelony, tętniącego życiem Nowego Jorku albo dalekiej Japonii…

About the Author

admin