Jeśli chcemy mieć oryginalne i atrakcyjne wesele warto pomyśleć o takim rozwiązaniu jak wynajem namiotów weselnych

Zobaczmy, który pomysł obecnie cieszy się dużą popularnością?

namiot na wesele jest obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem, chętnie wybieranym przez te pary, które chciałyby, by ich wesele było nietuzinkowe i wyjątkowe.
Wynajem namiotu na wesele jest dość nietypowym rozwiązaniem, zwłaszcza w naszym kraju, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że wesela, w szczególności przez wzgląd na pogodę, robi się w pomieszczeniach budynków – wynajmowanie namiotów weselnych. W związku z tym wynajmuje się konkretnie do tego dedykowane sale weselne, które są przeznaczone właśnie na tego typu przyjęcia. Najczęściej też zaprojektowane są one z myślą o przyjęciu określonej liczby osób, uwzględniają także dodatkowe zaplecze na przygotowanie posiłku czy szatnię. W przypadku wesel pod namiotem trzeba tego rodzaju miejsca wydzielić w osobnej przestrzeni, ponieważ pod namiotem zwykle znajduje się miejsce jedynie na ustawienie stolików.
mieszkanie - wizja
Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Wesele pod namiotem ma natomiast tą zaletę, że gwarantuje stworzenie wyjątkowej atmosfery. Jeśli pogoda na zewnątrz dopisuje, takie przyjęcie cieszy się z reguły znacznym zainteresowaniem uczestników, którzy chcą czuć wspaniały klimat goszcząc się pod gołym niebem. Wesele takie będzie tym bardziej wyjątkowe, jeśli odpowiednio udekorujemy przestrzeń zarówno wewnątrz namiotu, jak i na zewnątrz.

Dobrze dobrane oświetlenie, girlandy z kwiatów czy ognisko na świeżym powietrzu – to tylko nieliczne przykłady elementów, jakie mogą odpowiednio kreować atmosferę przyjęcia. Warto poznać również inne możliwości, dzięki czemu nasze wesele pod namiotem na zawsze zostanie zapamiętane przez każdego z uczestników.

About the Author

admin