Jesienny okres w każdym jednym roku napawa Cię zniechęceniem – do wszystkiego

Doświadczona, iż taki stan dotyka Cię każdego roku jesienną porą, starasz się temu na czas przeciwdziałać. Jak? Bardzo różnie.
Na początku, gdy jesienną aurą dopadała Cię chandra, poprawiałaś sobie humor zakupami.

Sprzątanie obiektu
Autor: Matthias Ripp
Źródło: http://www.flickr.com
komody do salonu
Każdorazowo działało to na Ciebie dobrze, więc nieduże zakupy – obuwie lub też sukienka, dodawały Ci wigoru. Od paru lat z jesiennym zniechęceniem walczysz troszeczkę inaczej – nie kupujesz już nic osobistego, lecz do mieszkania. Troszczysz się o to, aby przez ten uprzykrzony czas u Ciebie w domu było niezwykle przytulnie. W zeszłym roku od nowa urządzałaś sypialnię, w obecnym padła kolej na pokój dzienny. Co tym razem wymyśliłaś? Zakupiłaś niebywale nowoczesną lampę, niewielki mięciutki dywanik, ale to nie wszystko. Poszukujesz jeszcze jakiejś bardzo ładnej komody do salonu – doszłaś bowiem do wniosku, iż takiego mebla koniecznie potrzebujesz, więc dla dopełnienia całości z pasją przeszukujesz oferty sklepów meblowych. Każda jedna gazetka reklamowa, gdzie można odszukać komody do salonu była przez Ciebie skrupulatnie przeglądana i nareszcie wykukałaś taką, która wpadła Ci w oko. Jeszcze w dniu dzisiejszym po południu wybierasz się po nią. Wierzysz, iż jak każdego jednego roku ten zakup zmieni na tyle wystrój pokoju dziennego, że nie powinno Ci grozić jesienne przygnębienie. Naprawdę powinno się zrobić to dla siebie – całą jesień i zimę będzie nam przecież radować oko.

Każdy z nas chowa w zanadrzu jakieś metody na jesienną chandrę. Nieważne, jakie one są – najistotniejsze, iż pomagają nam z uśmiechem przetrzymać najbardziej melancholijną porę roku.

About the Author

admin