Jak sprawić, żeby Twoje mieszkanie było wykończone naprawdę niebanalnie? Kilka fajnych porad dla początkujących

wykończenie domu w nieszablonowym stylu bez wątpienia nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać – oczywiście jeśli zatrudnisz do tego dekoratora wnętrz, wtedy oczywiście Ci się uda, co jednak w wypadku, gdy będziesz chciał wydać na to trochę mniej pieniędzy i zdecydujesz, że wykańczasz swoje mieszkanie samodzielnie? Nie zastanawiaj się nad tym mocno – przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych wskazówek, dzięki którym Twe mieszkanie nabierze niebanalnego charakteru!

Co na ścianę?
Zwykle malujemy ścianę w mieszkaniu na neutralne kolory, przykładowo na szaro albo kremowo. Zwykle wynika to z faktu, iż pragniemy mieć dowolność z manewrowaniu różnego rodzaju dodatkami, jednak jednocześnie powoduje to, iż wszystkie współczesne domy wyglądają niesamowicie podobnie. Szare ściany, meble z popularnych sieciówek, a równocześnie parę elementów w jednym wyrazistym kolorze – na pewno widziałeś taki wystrój nieraz u swoich znajomych (http://wezglowia.pl/produkty/sciany-pikowane.html). A co gdybyś zdecydował się na przykład na panele tapicerowane na ścianie? Zobacz, jak fajny może to być gadżet – tego rodzaju panele znakomicie sprawdzą się między innymi w sypialni, zamontowane nad łóżkiem.

Fasady i świetliki stalowe
Autor: Firma WIŚNIOWSKI
Źródło: Firma WIŚNIOWSKI
Charakterystyczny element
Wcale nie musisz wydać fortuny aby Twoje mieszkanie było ładne – jeżeli zainwestujesz w jeden designerski element, może się okazać, że będzie to wystarczające.

Takim gadżetem oczywiście mogą być na przykład ławeczki Chesterfield (http://wezglowia.pl/produkty/laweczki.html), które rewelacyjnie sprawdzają się właściwie w każdym salonie. Jeżeli się zdecydujesz na jej kupno, wówczas nie będziesz potrzebować praktycznie niczego innego.

About the Author

admin