Dopełnienie apartamentu – jakie rozwiązania będą najlepsze?

Urządzenie przestrzeni życiowej w optymalny i designerski sposób to kwestia dość ciężka. Ilość opcji dostępnych na rynku rok rocznie się powiększa. W skutek czego personalne wizje aranżacyjne cały czas się zmieniają.

Meble loftowe – nowym oryginalnym trendem wykończeniowym.
meble loftowe
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże w ostatnim czasie daje się zauważyć faworytów w peletonie stylów wykończeniowych. Jednym z nadrzędnych jest styl minimalistyczny. Coraz więcej progresywnie nastawionych klientów wybiera możliwości które prezentuje sobą minimalizm. Dlaczego? Dodatki meblowe jak np. meble z metalu w formie stolików albo szaf charakteryzują się wyszukaną, nienachalną prezencją – dając wyraz indywidualnej stateczności, gustu, zorientowania życiowego jak i dokładnego dookreślenia swoich potrzeb. Meble loftowe to nie wyłącznie artykuły, które wypełniają określoną przestrzeń, są one skutecznym narzędziem dla jaśniejszego wyrażenia unikalności swojej osobowości niosąc ze sobą mnóstwo możliwości do budowy określonego wizerunku – Iwona Cap-Bagińska.
Mniej znaczy więcej.
Meble loftowe to zazwyczaj meble z metalu. Ich nieduży wymiar daje sposobność by oszczędzić miejsce w aranżowanej przestrzeni. W efekcie pomieszczenie jest wizualnie większe i nie powoduje uczucia ścisku przez dużą ilość otaczających obszernych sprzętów. Tak wykończone mieszkanie jest zwyczajnie przytulniejsze oraz bardziej estetyczniejsze pod kątem stylu.

Meble z metalu to ponadto o wiele mniejszy koszt – dzięki czemu każdy aranżujący posiada sposobność do eksperymentowania z różnymi zestawieniami meblowymi, nie będąc zależnym od pojedynczego „zestawu” na długie lata (odnośnik).

About the Author

admin