Dom jest naszą ostoją – to tam czujemy się bezpiecznie i relaksujemy się – musimy więc zadbać o jego ładny wygląd

Większość ludzi traktuje władny dom, nie tylko jak miejsce, gdzie śpimy. Lubimy relaksować się w pokoju gościnnym, słuchać muzyki lub widywać się ze znajomymi.

obrazy do salonu
Autor: Rene Dana
Źródło: http://www.flickr.com
Własną sypialnię traktujemy niezwykle prywatnie. To nasz azyl, gdzie czujemy się spokojnie i otaczamy się rzeczami ważnymi dla naszego serca. Trzeba również zadbać w naszym mieszkaniu o nieprzeciętny wygląd ścian. Mają możliwość nam w tym pomóc obrazy – Demur (Demur).

Obrazy do salonu mogą być przeróżne. Wszystko zależy od naszego gustu. Wybór jest spory. Często decydujemy się na kopie naszych ulubionych dzieł wielkich malarzy. Wówczas wszyscy nasi biesiadnicy są w stanie rozpoznać płótno. Ale wcale nie musimy iść w tym toku. Nad naszą sofą mogą zawisnąć wizerunki najbliższych albo pejzaże w lubianych kolorach. Jednak obrazy do sypialni mogą być bardzo intymne, a nawet śmiałe. Coraz częściej uznawane bywają akty. Jedno co zalecają dekoratorzy wnętrz, to żeby ustrzec się ostrych kolorów, gdyż sypialnia jest pokojem wyciszenia się i barwy w pokoju muszą temu służyć. Świetne obrazy do sypialni mogą przedstawiać zieleń, lasy lub wschodu słońca. Takie scenerie wyciszają i pomagają zasnąć – -> więcej (-> więcej).
Dzięki pięknym płótnom na ścianach czujemy się w swoim domu dobrze.

Płótna odzwierciedlają nasze zamiłowania i charakter. Dzięki temu wnętrze jest jeszcze bardziej swojskie, co powoduje, że czujemy się dobrze. Niejednokrotnie samo spoglądanie na przepiękny obraz sprawia, że zapominamy o kłopotach.

About the Author

admin