Co może być doskonałym i wielce wygodnym sposobem na przechowyanie suszarki?

Duża ilość kobiet trzyma swoją suszarkę do włosów po prostu w szufladzie jakiejś szafki, ale robiąc to ogranicza się dostęp do pozostałych mieszczących się w niej rzeczy.

Na szczęście aktualnie możemy rozwiązać tego typu problem w niezwykle szybki, a przy tym również stylowy sposób.
projektowanie
Źródło: topeshop.pl

Można to mianowicie zrobić zakupując odpowiednio stworzony do takiego celu uchwyt. Jest on zrobiony ze stali nierdzewnej, a do jego przymocowania nie są konieczne jakiekolwiek przyrządy (brak konieczności wiercenia). Jest to wykonalne dzięki wykorzystaniu specjalnej przyssawki. Alternatywnie można wykorzystać system o nazwie Vacuum-Loc. miejsce połączenia należy starannie wyczyścić i przyczepić uchwyt do glazury. Tego typu uchwyty na suszarkę swoim wyglądem przypominają trochę gustowny koszyk, do którego wkłada się naszą suszarkę. Istnieją również modele, jakie działają jak uchwyt na słuchawkę wykorzystywaną pod prysznicem. Są bardzo przydatne w bieżącym korzystaniu także z tego powodu, że mogłyby mieć osobne miejsce na przechowywanie w ten sposób naszej prostownicy.
Tego typu uchwyty na suszarkę to nie tylko bardzo stylowy i wielofunkcyjny element, lecz również sposób na pomysłowe i komfortowe przechowywanie suszarki. Zależnie od danego modelu, uchwyty mogą mieć cenę od kilkuastu do kilku dziesiątek złotych. Są także wersje dla ludzi bardziej wymagających – tego typu uchwyty kosztują około dwieście złotych. To naprawdę mało za to, co otrzymujemy w zamian.

Nie powinniśmy się też bać o porysowanie naszej suszarki, gdyż tego typu uchwyty mogą być od wewnętrzęj strony pokryte odpowiednim miękkim materiałem. Rozmiar tego typu uchwytu to od kilku do kilkunastu centymetrów.

About the Author

admin