Chcesz odnowić oblicze swoich mebli? Kup okleiny

Każdy z nas chce, żeby ich mieszkanie prezentowało się jak najbardziej ciekawie. Z tej przyczyny kupujemy zjawiskowe meble, drogie akcesoria, wyrafinowane dywany. Poza tym, sporo czasu poświęcamy na dopasowywanie poszczególnych przedmiotów do siebie, tak aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Czasami jednak, po paru latach życia w takiej samej aranżacji, chcemy zmienić coś w swoim wnętrzu. Nie zawsze potrzebujemy od razu kupić nowe meble, trzeba jedyniezaopatrzyć się w odpowiednie okleiny.

laminaty
Autor: Andy Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Twą kuchnię szpecą szafki, nabyte jeszcze w latach 90-tych? Nie masz ochoty ich wyrzucać, gdyż są w bardzo poprawnym stanie, lecz dobrze byłoby je odświeżyć? Wtenczas przydadzą nam się laminaty. Są to okleiny konkretnego typu, które najlepiej sprawdzają się na wszystkich, drewnianych powierzchniach. Przeniosłeś się do mieszkania z czasów PRL-u, w którym znajdują się meble oszpecone politurą? Jeśli nie masz środków na ich wymianę, gdyż jest to dla ciebie wyłącznie mieszkanie tymczasowe, w tym wypadku także warto zakupić laminaty. Jednak okleiny te nie służą wyłącznie do przykrywania obskurnych powierzchni, przy ich pomocy można także otrzymać bardzo ciekawe kompozycje. Do tego najlepiej będzie zamówić odpowiednie laminaty, posiadające konkretny wzór. Dla zaciekawionych: http://centrum.meble.pl/polityka-prywatnosci/ (http://centrum.meble.pl/polityka-prywatnosci/).

laminaty
laminaty
Autor: Dekoral Professional
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/trwale_kolory_na_fasadach.jpg
Głowisz się, gdzie zakupić okleiny tego rodzaju? Przede wszystkim zapewne możemy kupić je w każdym markecie budowlanym, w dziale z drewnianymi elementami. Lecz wybór tam będzie stosunkowo ograniczony, bowiem wszystkie prezentowane tam forniry będą jedynie imitacją drzewa. Jeżeli jednak pragniesz zdobyć laminaty w zwariowanych barwach, z ciekawymi wzorami, znajdziesz je w internecie. Wpisz do swej przeglądarki odpowiednia frazę, przykładowo „okleiny na zamówienie”. Pokaże ci się lista witryn wytwórców, oferujących usługi tego rodzaju. Przede wszystkim musisz wytypować któregoś z nich, a następnie przejrzeć oferowane przez niego albumy oklein. Jeżeli nie znajdziesz niczego ciekawego, możesz skorzystać z formularza zamówień, żeby uściślić, jakiego typu laminaty cię najbardziej interesują. Tu więcej: www.centrum.meble.pl/laminaty/ (www.centrum.meble.pl/laminaty/).

Najwłaściwszą metodą na odnowienie brzydkich mebli, będących w dobrym stanie wewnątrz, może być oklejenie ich fornirem. Poza tym, laminaty pozwolą również urozmaicić oblicze naszych normalnych, nowych mebli, nadając im interesujący wizerunek. Najlepsze wzory oklein spotkamy na stronach ich wytwórców w sieci online.

About the Author

admin