Aranżujemy umywalnię

Jeśli nadeszła chwila remontu naszej toalety, powinniśmy się nad nim dobrze zastanowić, bowiem koszt to znaczny. Metoda aranżacji toalety zależy głównie od tego, jak dużą łazienkę posiadamy.

Kolumna prysznicowa NEX
Autor: Kuchinox
Źródło: Kuchinox

W małej łazience, typowej dla mieszkań w blokach, trudno byłoby postawić potężną wannę stojącą na łapach jakiegoś zwierza. Na pewno większą ilość alternatyw mają właściciele o większym metrażu toalet. Mogą oni zmieścić w tejże łazience zarówno ogromną wannę, jak również kabinę prysznicową. Opcji mamy w takim przypadku bez liku. Nie oznacza to jednak, że posiadacze małych umywalni nie mogą mieć gustownie i w sposób komfortowy zaaranżowanej łazienki. Jest sporo trików na optyczne powiększenie łazienki, np. kabina z całkiem przeźroczystego materiału, przez którą w pełni widać płytki ceramiczne dokładnie tego samego wzoru co w całym pomieszczeniu. W handlu nabędziemy zestawy mebli łazienkowych stworzonych właśnie do takich malutkich toalet (top 10 najchętniej wybieranych). W zestawach takich odkryjemy nie tylko szafki pod umywalkę, lecz również wiszące szafki do łazienki. Jeśli natomiast idzie o płytki łazienkowe, tutaj asortyment mamy niesłychany! Faktycznie, jest w czym przebierać. Najlepiej zabierzmy z sobą na łowy do sklepu naszego zawodowca, który oczywiście wcześniej zrobił konieczne pomiary w naszej łazience. On z całą pewnością wspomoże nas w doborze właściwych płytek łazienkowych, także jeżeli chodzi o zestawy mebli łazienkowych, wskaże właściwe. Jak by nie było to on będzie w wykafelkowanej wprzódy umywali montował kabinę z prysznicem, względnie wannę a także poszczególne szafki do łazienki (antado.com.pl – oferta). Powinniśmy w związku z tym znaleźć dobrego zawodowca.

łazienka
Autor: Internity
Źródło: Internity

Najlepiej dowiedzmy się o jego poprzednie realizacje. Jeśli jednak jesteśmy właścicielami większej powierzchniowo łazienki, w takim przypadku naprawdę da się zaszaleć! Tak jak wyżej wspomniałam, zmieści nam się duża wanna, kabina prysznicowa, a może nawet wygodny szezlong? Może być przyjemnie odpocząć przez chwilkę po gorącej kąpieli, poczuć się możemy wtedy nieomalże jak w łaźni rzymskiej. A może zdecydować się na wannę bądź panel prysznicowy z wodnym masażem? Cokolwiek komfortu w toalecie to faktycznie bombowa kwestia. To codzienna szansa na wszechogarniający relaks i słodkie odprężenie, co jest niesłychanie istotne w dzisiejszym, zwariowanym świecie.

About the Author

admin